Praktijk
Direct aanmeldenVoordat je mag beginnen met lessen moet je in het bezit zijn van de motortheorie of het autorijbewijs. Voordat je examen mag doen voor Verkeersdeelneming (AVD) moet je eerst geslaagd zijn voor het onderdeel Voertuigbeheersing (AVB), deze uitslag is 1 jaar geldig.
Intest / Try the bike
Wil jij eerst kennis maken met het motorrijden om zeker te weten of het is voor je is? Of wil je graag op voorhand weten hoeveel lessen je nodig hebt en/of je in aanmerking komt voor de spoedopleiding? Reserveer dan een intest/try the bike.
Tijdens deze 2-uur durende les maak je op ons eigen motorterrein kennis met het motorrijden. Je krijgt dan na afloop een deskundig advies. Een try the bike kost € 88,-.
Voertuigbeheersing (AVB)
De praktijkopleiding begint met de praktijklessen op ons verkeersoefencentrum ten behoeve van de voertuigbeheersing. Dit wordt gedaan door middel van een aantal bijzondere verrichtingen die ook deel uitmaken van het examen; verrichtingen bij lage snelheid, verrichtingen bij hogere snelheid en remoefeningen. Benieuwd hoe deze oefeningen eruit zien? Klik hier voor onze demovideo! Zodra je het AVB examen hebt gehaald mag je op examen voor het onderdeel verkeersdeelneming. Er is al een compleet pakket (6 uur rijles + examen) voor de AVB-opleiding vanaf € 410,-
Verkeersdeelneming
Wanneer je bent geslaagd voor het onderdeel voertuigbeheersing & in het bezit bent van het rijbewijs B en/of theoriecertificaat motor ga je aan de slag met de verkeersdeelneming. Hiervoor ga je onder toezicht van een instructeur die zelf ook op een motor rijdt de weg op. Door middel van een portofoon, waar je de instructies door ontvangt, sta je in verbinding met je instructeur. Tijdens deze lessen leer je hoe je met de motor veilig en zelfstandig door het verkeer kunt rijden waarbij rekening houdend met de andere weggebruikers. Er is al een compleet pakket (10 uur rijles + examen) voor de AVD-opleiding vanaf € 686,-
Spoedopleiding
Wil jij écht snel jouw rijbewijs halen? Kies dan voor onze 3-daagse spoedopleiding. Binnen een paar dagen leer je alle ins- & outs over het motorrijden waarna je het praktijkexamen aflegt voor voertuigbeheersing en verkeersdeelneming. Klik hier voor meer informatie over de spoedopleiding.
Kledingeisen
I.v.m. de voorzorgsmaatregelen ter voorkoming van het verspreiden van het Coronavirus is het helaas niet mogelijk om onze motorkleding, helm en/of handschoenen te gebruiken. Hier dien je zelf voor te zorgen.
Voor motorrijlessen en de examens heb je de volgende kleding nodig:
- Een goedgekeurde motorhelm
- Bij voorkeur oogbescherming zoals een helmvizier of (zonne)bril voorzien van kunststof glazen
- Schoenen die tenminste de enkels bedekken en beschermen
- Handschoenen die de hand en pols volledig bedekken en beschermen
- Een broek die de benen volledig bedekt en beschermt
- Een jas die het het bovenlichaam en de armen volledig bedekt en beschermt
Alle uitrusting is bij voorkeur speciaal bedoeld voor motorrijders